Firma Greyson venovala ÚNSS špeciálne lupy

9 lúp značky PowerMag s rôznym typom zväčšenia prevzala riaditeľka ÚNSS z rúk zástupcov spoločnosti Greyson. Budú ich využívať krajské strediská Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

„Lupy s rôznym typom zväčšenia rozšíria sortiment ponuky našich krajských stredísk. Dopĺňali sme práve tie typy zväčšenia, ktoré jednotlivým pracoviskám chýbali. Je dôležité, aby mali klienti čo najširšiu ponuku a v pokoji i s dostatkom času si mohli vyskúšať takú lupu, ktorá im najviac vyhovuje, kým si ju definitívne zakúpia zo špecializovanej predajne,“ hovorí Tatiana Winterová, riaditeľka ÚNSS.

„Žiaľ, pandémia nám zamedzila doručenie lúp ešte počas vianočného obdobia, čo bol náš pôvodný plán, ale sme radi, že sa to napokon podarilo a mohli sme ich osobne odovzdať. Veríme, že pomôžu čo najväčšiemu počtu vašich klientov,“ konštatuje Martin Áč, HR Generalist firmy Greyson.

A prečo práve pomoc Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska? „Každý rok sa snažíme vybrať si organizáciu, ktorá pomáha a vaša práca nás oslovila. Všetko tak trochu začala náhoda. Hľadali sme zaujímavú drobnosť s príbehom pre našich zamestnancov do vianočných balíčkov a natrafili sme na špeciálnu edíciu Fusaklí s logom Bielej pastelky. A od nej to bol už len krok k Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska. Chceli sme však skutočne pomôcť, a preto sme hľadali možnosť, ako pretaviť peniaze do niečoho konkrétneho a vznikla myšlienka zakúpenia lúp. Myslím si, že je dôležité, aby spoločnosť, ktorej sa darí, pomáhala,“ dopĺňa Dana Mišovcová, senior HR Generalist firmy Greyson. Navyše spoločnosť túto formu pomoci rozšírila aj o Českú republiku. „Dnes ste nás veľmi milo prekvapili, keď sme sa dozvedeli, akými rôznymi spôsobmi dokážete pomôcť vašim klientom. Dokonca skutočnosťou, že dokážu plnohodnotne pracovať na počítačoch, to je úžasné a pre nás, ako firmu, ktorá je zameraná na IT aj veľmi zaujímavá informácia,“ dopĺňa D. Mišovcová.

Spoločná foto počas odovzdávania lúp. Na foto sú Eliška Fričovská (PR manažérka ÚNSS), Tatiana Winterová (riaditeľka ÚNSS), Dana Mišovcová (senior HR Generalist sp. Greyson) a Martin Áč (HR Generalist sp. Greyson).
Tatiana Winterová prebrala od zástupcov spoločnosti Greyson lupy zn. PowerMag.
Na foto (zľava): Eliška Fričovská (PR manažérka ÚNSS), Tatiana Winterová (riaditeľka ÚNSS), Dana Mišovcová (senior HR Generalist sp. Greyson) a Martin Áč (HR Generalist sp. Greyson).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *